Komentáře ke kouzlu Vycit lež
Za zde uvedené komentáře jsou odpovědní jejich autoři, nikoliv provozovatel nebo majitel serveru DrD.cz.
Abyste mohli komentovat, musíte být přihlášeni.
Mizerný popis kouzla. Dosah znamená kdo všechno může kouzlo použít. Tj. pokud by tam bylo: Dosah: dotek – může kouzlo použít ten, koho se při seslání kouzelník dotkne. Podle popisu tedy poznají lež VŠICHNI NAVZÁJEM? To by ovšem bylo úplně jiné kouzlo než autor zamýšlel:-) …ale mnohem vtipnější. Obzvlášť kdyby nemohl dotyčný lhát ani sám sobě.
zda se mi ze nekdo vubec nezna pravidla DrD protoze vicit lez ma hranicar
Toto kouzlo se mi docela libi,ale malo magu trochu bych to zvetsil pocet magu.
hra ztraci na krase kdyz ztraci tajemstvi . a u vsech techle kouzel je spatny ze pak PJ musi vymejslet hafo moc veci cim udrzi hrace v nevedomi, ponevadz nekteri hraci nevi co znamena hrat a chteji od zacatku vedet vsechno a vsechny porazit... ale tak celkove to kouzlo neni tak blbej napad ale jak bylo receno Cteni myslenek vyjde lepe ... navic pokulhava na originalite .. ale tak proc ne, jednicka to jeste nebude
Myslím, že některé pokusy s průměrnou známkou pod tři (ať nejsem moc pes) by se měly vyřazovat. Nejsem návštěvníkem DrD.cz příliš dlouho a prokousávat se přes něco ... takového.. Prostě to tu akorát zavazí, můj názor jako PJ viz. komentáře níže. Nic slušnýho, co bych dodal nemám.










