Přeskočit navigaci »

Teď jste zde: domovská stránka » předměty » Bič » komentáře k předmětu

Přihlášeno 0 z 7077 uživatelů | nápověda
Registrace a přihlašování:

Komentáře k předmětu Bič

Za zde uvedené komentáře jsou odpovědní jejich autoři, nikoliv provozovatel nebo majitel serveru DrD.cz.

Abyste mohli komentovat, musíte být přihlášeni.

« 40 – 21 20 – 1 0 – 1

Co si já pamatuju tak aj střední zbraně jelikož kombinace Kr. meč a dýka je střední zbraň takže myslim že by to mělo jít :)

podľa mňa je bonus pre zlodejov zbytočný keĎ túto zbra nemožu používať

Čau Krváku,

tvůj příspěvek je sice nádherný a velice podrobný, a však je zde jedna malá chybička. u každého z bičů je napsáno, že je to střední jednoručná zbraň. dále tam stojí, že zloději mají k používání této zbraně bonus +1 a lupiči +2. No a pokud se začteš do pravidel pro začátečníky (průvodce hrou) tak pokud se nemílimi ( i to je mozné) tak zjistíš, že zloděj smí používat pouze lehké nzbraně.

Toto je pouze můj názor na věc, jinak se mi to moc líbí.

Assassín

jedna otázka. V tomdle článku je nejdřív napsáno, že se s bičem dá roseknout kůže, nebo i zlomit kost jakto že tam potom je způsobuje stínová zranění.? to je mi divný protože rozseknutá kůže a zlomená kost mi nepřipadá stínově.ale jinak fakt supr

Mě se to vůbec nelíbí.Je to moc výhodné pro obratné povolání.Proč si pak dávat válečníka,když má hobit zloděj s obratností 21 větší ÚČ. Dávám 2, ale dal bych o bod méně kdyby to nebylo tak dlouhé. S úctou P.

Odpověď je podána poštou :)

můžeš me řícz jakto je tady tenhle předmět když se sem uz nedaj dávat asi už 3 roky?

Milý Vedro...
Tento přízpěvej již vyšel i na dracidoupe.cz a je tam od letních prázdnin... :o) jak sjem vám teď napsal poštou klidně se koukněte kdo chcete... mám tam hodnocené 4* z 5* ale průměr je asi 3,59 nebo nějak tak nevím to přesně...

Mé jméno jest VEDRO

Náhodou i tak brouzdám po serveru a čtu příspěvky ze světa Drd a najednou mi jeden připadá podivně známý. A vida říkám si.....to jsem přece napsal Já!!!!

Vážený pane Krváku. Napsal jsem Vám tento příběh k předmětu Bič, poslal, ale už jste se mi neozval. Na serveru www.dracidoupe.cz nebyl nikdy zveřejněn a já myslel že jste to jednoduše vzdal. Prosím informujte příště své spoluautory, že se stali slavnými. Jeden si to ani pořádně nestačí užít.

Pravdou je, že jste alespoň natolik čestný a mé jméno jste uvedl. S pozdravy, přáním krásného dne a mnoha úspěchů do další tvorby.

Napsal VEDRO

Cardič: děkujiti... každopádně až budu míti zase nápad tak ho zde uveřejním... a doufám že aspoň v podobné dílce... a kvalitě...

tento příspěvek se mi zamlouvá, popis je rozhodně propracovanější než jiné, lehce a snadno pochopitelné.Sice dlouhé, ale autor jasně prokázal zájem o popsaný předmět,což většina přizpívajích nemá.Tím samozřejmě nechci nikoho urazit. Kéž by takovýchto příspěvků bylo více.

Zdenál: Již jsme ti napsal poštou a doufám že to chápeš mluvil jsme i se Sukem a ten to pochopil... takže nedělám nic špatného... dělám to pro všechny... jeliož někteří lidé nechodí na dracidoupe.cz ale chodí sme tak jsme to chtěl uveřejnit i jim...

Á pamatuji si vývoj tohoto dílka a musím říct že od první verze kterou jsem tušim viděl a možná tam i něco plácl udělalo pokrok.

Neznám nároky tohohle serveru, takže se k hodnocení neodvážím a ani nebudu dodatečně nic vytýkat, jestli sem si toho nevšiml tehdy, nemá už to včil valný smysl.

Jenom bych tě poprosil ať se Ethana zeptáš na případnou publikaci na DraciDoupe.cz. Jednak se to tam dostane k víc lidem a jednak je to fér vůči lidem kteří ti pomáhali a jsou tam "doma".

Avatar: Nechci nechat slávu s příběhem na sobě a tak vám řeknu jak již bylo v příběhu napsal ji můj kamarád (spolupracovník na tomto předmětu) Vedro... On by určitě také poděkoval...

Je to velice dobrá zbraň a příběh se ti také povedl ty jeden Krváku. :o)

Tak trochu OT, ale...:

1) Ježišmarjá, to je dlouhý:o)
2) Nečet sem to, takže neznámkuju- reaguju jen na vaše komentáře.
3) Jeden přízpěvek za X měsíců považuji za stagnaci;)
4) Pokud je dílo "Bič" tvým výtvorem, pak všechna práva k jeho distribuci vlastníš ty= publikuj si to kde chceš, nikdo nemá právo ti do toho bez nějaké omezující smlouvy etc. kecat.
5) Můžu toto dílo hodit taky na svůj web? Samozřejmě pod tvým jménem v nezměněné podobě. Kdyžtak i případnou zápornou odpověď prosím na mail, díky. Lairelosse at seznam.cz :o)

Lair.

Mohl bych požádat uživatele když ohodnotí dílko aby mi řekli proč takovou známku dali??? děkuji...

Je dost dobře posáno, a kvalitně rozpracováno. Prameny podle mně nejsou přehnané(vždyť Drd je fantasy). já myslím že když si to upravím tak je to docelá zajimavá zbraň pro hráče, a v dobrodružství jde stím dělat zajimavé kousky.

Lord Gilamar: děkuji moc a doufám že se to bude i hráčům zamlouvat... přecijenom je to tvořené pro všechny... ;o)

« 40 – 21 20 – 1 0 – 1