Přeskočit navigaci »

Teď jste zde: domovská stránka » nestvůry » Fénix » komentáře k nestvůře

Přihlášeno 0 z 7077 uživatelů | nápověda
Registrace a přihlašování:

Komentáře k nestvůře Fénix

Za zde uvedené komentáře jsou odpovědní jejich autoři, nikoliv provozovatel nebo majitel serveru DrD.cz.

Abyste mohli komentovat, musíte být přihlášeni.

je mi lito ale osm .. je moc silny.. ma proste vsechno. zkus priste pro fenixe zminit aspon nejakou slabinu, aby byl v dracaku porazitelny, vzdyt takhle aby na nej sli nejslavnejsi svetovi drakobijci ... natozpak byt fenixove dva. je snadny dat mu treba velkou slabost proti vode , popr. ledu, nebo cemukoliv... ale samozrejme nedelal bych z neho shitku, fenix si zaslouzi byt silny ;-)

Gouranga byl můj starý nick.

Je to odpad, udělal jsem to v záchvatu megalomanie, dneska bych mu nedal víc než 15žvsch a pár mágů na den. ale člověk se učí... 1/10.
Jen by mě zajímalo, jak taková sračka může dostat 9,3/10, a to říkám jako tvůrce.

Atributy fénixe se mi docela líbí, vždycky jsem si jej představoval jako silnou nestvůru, ale pár výhrad bych měl...

Druid na 20té úrovni?! A jak se jeho ohnivá podstata ztotožňuje se hvozdem? Už jen jeho smrt a znovuzrození (pokud by bylo ve hvozdu-což by mělo být, vezmeme-li v úvahu podstatu vztahu druida a hvozdu) by mělo na hvozd dosti ničivé účinky a myslím, že by jej za to hvozd moc nemiloval...

Ono vůbec spojení druid - theurg(20-tá úroveň) - čaroděj(nevím, na jaké úrovni-nemám po ruce tabulku úrovně čaroděje s 300 magy na den a libovolným počtem kouzel) se mi zdá (slušně řečeno) nepřiměřeně silné. Vím, že bude asi veliká vzácnost, ale tímhle se až zbytečně moc blíží(pokud je dokonce nepřevyšuje) samotným podstatám dobra a zla (zlatému draku a drakodlakovi).

Chybí mi tam ještě síla mysli fénixe nebo alespoň jeho charisma (i když nevím, jestli mu SM mám vyrobit podle druida, theurga, čaroděje nebo mága...) a také to, jestli sám múže mentální souboj vyvolat (předpokládám, že podrobování se svojí dobrou podstatou nepoužívá)

Kování zbraní už komentoval Eledar...

Mno, s tím proklínáním.. ale to už je vlastně na mně, jako PJ, jak tu kletbu hráčům vysvětlit (aspoň je přejde chuť kuchat nestvůry s dobrým přesvědčením :-) )

To zranění ohněm je dobře vymyšleno, jelikož je jeho životní podstatou(narozdíl od ohnivého draka).
Jinak jak už jsem řekl i atributy se mi líbí, takže za sedm.

Skvělé, ale umí toho trochu moc (trochu hodně). i přes to, dávám ještě 10.

Je to sice magický tvor, ale nad draky bych ho zase nevyvysoval..zlaty sřed 5

Je to dobré, ale podľa mňa dokáže zabiť za deň viac drakov než ja som za celú svoju poslednú hru videl. (Síce boli len asi 3)

Tak toho se mi teda ještě pěkně dlouho nepodaří zabít! :-)

No nevím jak by si fénix ukul zbraň ale jinak je to super! 10/10