Přeskočit navigaci »

Teď jste zde: domovská stránka » kouzla » Ledové střepy » komentáře ke kouzlu

Přihlášeno 0 z 7077 uživatelů | nápověda
Registrace a přihlašování:

Komentáře ke kouzlu Ledové střepy

Za zde uvedené komentáře jsou odpovědní jejich autoři, nikoliv provozovatel nebo majitel serveru DrD.cz.

Abyste mohli komentovat, musíte být přihlášeni.

magenergie (magy): 2 magy za 1 kus
past: Oběť: Odl~5~zmražení na 2 kola/0
dosah: 15 sáhů
rozsah: viz. níže
vyvolání: 2 kola
trvání: viz. níže
druh: energetické

Tímto kouzlem vykouzlí kouzelník 1k10+5 ledových střepů, které pak od 2. kola sesílání bude postupně vrhat na nestvůry. 1 střep zraní za 2-7 životů a pokud cíl neuspěje v hodu proti pasti je navíc zmražen na 2 kola (nelze sčítat více střepů). Když kouzelník vrhá střepy, má 3 útoky za 2 kola (tedy 2. kolo vrhá dva střepy - pozn. red.).

no chybi zde zda se musi na kouzlo kdyz jsou strepy vyvolane zda se musi kouzelnikj sostredit, zda ano ci ne podle toho by se mela pohybovat velikost magenergie ktera je mala podle prepoctu tabulky z PPE je pomer zraneni a magenergie u tohoto kouzla nespravny cili 2m/ks by melo brat 3-4 zivoty max no ty 4 pokud by kouzlo bylo dobre vytvoreno( pozn autorovi>predpokladam ze tusis o cem mluvi)dale ledovy strep je ledovy strep to je z v poradku. Ok z toho dovozuji ze na kouzlo je netreba se sostredit cili kdyz bych se chtel dopracovat k nejake magenergii tak si urceme prumer sipek je (15+6)/2 sipek *4m-10m za seslani z 2.kola a PJsky bonus zakrouhlime dolu s ohledem ze kouzle je napadite. Avsakmi to prpomina jedno kouzlo cerne magie z meho sveta, cili ja bych tio ho nedal :P=30magu pokud bys hodil jako carodej na tvorbu kouzla totalni uspech tak rekneme 25 by bylo adekvatni >>duvod? 2-7 zivotu po 16 sipkach? to je celkove zraneni za 32-112zivotu coz je za stejne magenergie ohodne drsnejsi cerny blesk ktery prileti v 2.kole..

dle mě ne- je to kouzlo

dle mě je to přehnaně silný

1k10+5 znamená , že minimum který je možno vykouzlit je 6 kusů + to co se mu povede vykouzlit navíc. Magenergie se tedy odečítá až po hodu kostkou. Ovšem pokud kouzelník nebude mít dostatek magenergie na střepy navíc (na 6 střepů musí mít magi vždy!) vykouzlí právě jen těch 6 střepů. Ledové střepy vydrží nejdéle 1 hodinu. Závisí ovšem také na PJ pokud je družina např. na poušti tak tam těžko ledový střep vydrží 1 hodinu.

Jak je to s Magenergií?
V úvodu je napsáno

magenergie (magy): 2 magy za 1 kus

a potom dále v textu je

"Tímto kouzlem vykouzlí kouzelník 1k10+5 ledových střepů"

Jak se potom teda ta magenergie počítá? Je to podle toho, kolik se mu jich povede vykouzlit?

Pěkné. Jak dlouho vydrží nespotřebované(nevystřílené) střepy?