Přeskočit navigaci »

Teď jste zde: domovská stránka » články » Dobytí Hradu » komentáře ke článku

Přihlášeno 0 z 7077 uživatelů | nápověda
Registrace a přihlašování:

Komentáře ke článku Dobytí Hradu

Za zde uvedené komentáře jsou odpovědní jejich autoři, nikoliv provozovatel nebo majitel serveru DrD.cz.

Abyste mohli komentovat, musíte být přihlášeni.

Pokud by ty jména nezačínali na G a byl by delší konec tak dobrý

-> hasi

Samozřejmě, že neexistujou!!!

Pokud jsi četl opravdu pozorně, v textu bylo "Přenesu nás asi o pět set let zpátky a zkusíme, jestli už tehdy měl Hrad auru. Nějaký otázky?" Nějaký otázky? Prostě to trefili, to se tak stává, když nechci udělat z povídky román...

Povídka se mi líbila, snad jen ten konec byl trochu uspěchanej. Ale zase se to četlo jednim dechem. Dám 7.

gexistujou glepší gjména gnež gty gterý gzačínaj gna g,Ggeralte?pak je v tom zmatek-9. A ke Spadgeově časoprostorové magii,g-hrdinové nemohli vědět kdy se předmět do hradu dostal

Chápu. Mistr Janus by z tebe měl radost...

Geralt: ono je o něm docela dost napsáno v příručce pro Theurgy, a v povídce na poslední straně (Zlatá ulička, nebo tak nějak) je i to jak pomáhal vojákům dobývat sídlo Thurgurasu

Pokud vím tak tam není ani zmínka, že by Tarkurius bojoval. Jinak ale máš pravdu a na další povídce už pracuju. Bude to v Severním Rancoru...

Dle mě jsi měl zvolit jiný svět a jiné postavy, než z DrD+. Máš tam docela dos chybiček, třeba Tarkurius, nebyl kníže s brněním a mečem, ale velmi zkušený theurg, který v boji proti Thurgurasu pomáhal trochu jiným způsobem, apod. Ale to bych asi hodnotit neměl. =)
Jako příběh se mi to líbilo, a až na ty jména a některé dialogy, docela dost dobré. Rozhodně v psaní pokračuj, těším se na další článek od tebe.

Kraag na to kapnul - pripada mi to spis jako popis dobroudruzstvi nez povidka. Jinak ja dal 4.

mě se to líbí. Dávám 10 a a ten konec je otevřenej plánuje autor pokračování? S nad jo.

jo - je to takovej popis dobrodruzstvi.

Nerikam, ze sem nekdy bude psat Poe (nehlede na to ze nezije :), ale proste trochu te atmosfery mi tam chybelo... Stejne jako u Pelleron. :)

precetl sem si povidky od ERRT GODa a lituju ze sem tyhle dal 10. mel sem dat 7:(

Mě se to četlo celkem příjemně, ale dialogy typu Dej! Nedám! Dáš! Nedám! - ty by si asi zasloužily víc práce :-) Dávám sedm

Chybělo mi tam nějaké vykreslení atmosféry, který mám u povídek moc ráda.
Řekla bych, že to bylo napsaný tak nějak kostrbatě, že mě to nedokázalo vtáhnout do děje.
Dávám 5

2: To je fakt - v tech jmenech byl peknej chaos. Ale pribeh se mi velice libil, hrubky sem si nevsim (az na jeden preklep) a dokonce sem se i zasmal. Super lepsi povidku sem tady asi necetl. Davam 10.

PS: spadge - Poe ti sem asi povidky psat nebude - a uz tuplem ne s fantasy tematikou:)

Uprimne - mozna je to tim ze prave ctu Poa, takze me spise okouzli postupne vykresleni atmosfery a poctiva prace se zvedavosti ctenare, nebo na druhou stranu opravdu tato povidka nema nic hlubsiho, co by me treba donutilo cist ji jeste jednou, at uz kvuli vtipu nebo nejake zvlast kvalitni scene.

Casoprostorova magie - proc se nepokusit dostat do doby, kdy se predmet do Hradu dostaval? Mnohem mene nebezpecne.

A proc musi byt jmena vsech hlavnich hrdinu na G? Cloveka to pri cteni zbytecne zpomaluje, nez si uvedomi, ktera z postav co dela.

Po vyházení asi 10 až 20 trojteček je z toho docela dobrá povídka, dávám 6, protože 5 je průměr a 7 a výš už je zase hodně dobré hodnocení. Myslím, že konec je příliš useknutý a chaotický.

A ještě k těm trojtečkám: V diskuzním fóru nebo na chatu je možná moderní je používat, ale ne v literatuře. Tedy ne v takové míře a na místech, kde se běžně používá tečka za větou nebo pomlčka (ať už běžná nebo prodloužená).